Aa
تاریخ : پنجشنبه 11 اسفند 1401
کد 1199

در منطقه آموزشی ایلخچی

اتمام پروژه های نیمه تمام ایلخچی تامهر1403

اتمام پروژه های نوسازی مدارس در ایلخچی تا آغاز سال تحصیلی 1402درصورت تامین اعتبار
مدیرکل نوسازی مدارس استان آذربایجان شرقی در حاشیه بازدید از پروژه های نیمه تمام مدارس ایلخچی گفت: امید داریم با تلاش های انجام شده و تامین اعتبارات لازم طرح های نوسازی مدارس و پروژه های نیمه تمام این شهر تا آغاز سال تحصیلی 1403 به پایان برسد.
فرهاد فرهودی، باحضور در شهرستان ایلخچی به همراه احمدرضا نظری مدیر آموزش و پروش منطقه ایلخچی و امین نظامی خواه بخشدار ایلخچی از پروژه های نیمه تمام این منطقه بازدید و از نزدیک منطقه را ارزیابی و در جریان مشکلات موجود قرار گرفت.
طی این بازدید مدیرکل نوسازی مدارس استان آذربایجان شرقی به منظور بررسی و رفع مشکلات این منطقه از مدارس شهری و روستایی ایلخچی نیز بازدید کرد.
در ادامه بازدید مدیرکل نوسازی مدارس استان آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر تسریع در اجری پروژه ها، گفت: امیدوداریم با تلاش های انجام شده گرماتاب های سالن های تختی و جامی تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۲آماده سازی و تحویل شود.
وی بیان کرد: ساخت پروژه دبیرستان ۱۲ کلاسه علامه طباطبایی ایلخچی در صورت تامین اعتبارات تا مهر 1403به بهره برداری خواهد رسید.
وی با تاکید بر ساخت سرویس بهداشتی در مدرسه شهید سلمانی روستای خور خور تا مرداد سال ۱۴۰۲ در صورت تامین اعتبارات، ادامه داد: ضمن تامین تجهیزات روشنایی مدارس شبانه روزی عترت و برکت، تعمییرات پژوهش سرای منطقه آموزش و پرورش ایلخچی و ساخت دیوار بیرونی مدرسه دانش مهدنیلو تا سال تحصیلی جدید با امضای تفاهم نامه با اهالی و دهیاری امیدواریم به اتمام برسد.
وی همچنین در ادامه سفر یکروزه به ایلخچی با اهدای ۳۵ تبلت از دانش آموزان تجلیل کرد.
تعهداتمام محوطه سازی مدرسه استثنایی ایلخچی تا مرداد ۱۴۰۲  آخرین ره آورد این سفر بود.