Aa
تاریخ : يکشنبه 1 تير 1399
کد 968

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجانشرقی

امسال تمام طرح های نیمه تمام خیری با اعتبارات دولتی به بهره برداری خواهدرسید

 به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجانشرقی ، پیام صدقی دردیدار با نماینده مردم هشترود و چاراویماق درمجلس شورای اسلامی که مدیرآموزش و پرورش منطقه نیز حضور داشت گفت: به همت و تلاش سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور امسال کلیه پروژه های خیری درحال احداث و نیمه تمام بصورت مشارکتی وبا اعتبارات دولتی اتمام  و تحویل آموزش و پرورش خواهدشد.

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان اظهارداشت: مشارکت نهاد ها و سازمانهای  مردم نهاد و افراد خیر و خیرین مدرسه ساز را بسیار با اهمیت عنوان کرد واین همکاری را درجهت تحقق ایجاد فضای شاد و ایمن برای دانش آموزان این مرزو بوم ضروری برشمرد

وی دراین دیدار به طرح آجربه آجر اشاره کرد و گفت: مدیران و مسولین مناطق و تمامی افراد ساکن هرمنطقه با کمترین امکانات میتواند دراین طرح خیر خواهانه شرکت نمایند .
 سید حمزه امینی نماینده مردم هشترود و چاراویماق درمجلس شورای اسلامی نیز خدمات اداره کل نوسازی مدارس استان را درجهت رفع محرومیت فضاهای آموزشی قابل توجه و خواستار تامین اعتبارات ویژه برای این امر مهم شد.
وی همچنین به مشکلات مربوط به منطقه هشترود و چاراویماق اشاره کرد و درجهت رفع  نیازمندیها و مشکلات آموزشی و تامین فضاهای مورد نیاز این دومنطقه محروم تاکیدنمود.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 1 تير 1399
  • ساعت 11
  • توسط مدیر پرتال
نظرات شما
captcha refresh